Робота під напругою

Episode 13 August 11, 2023 00:39:56
Робота під напругою
Колючі ріжучі
Робота під напругою

Aug 11 2023 | 00:39:56

/

Hosted By

Graty

Show Notes

У лютому 2023 року Служба безпеки України затримала 35-річного електрика з міста Лиман Донецької області Дмитра Герасименка за підозрою у колабораціонізмі. Під час окупації міста він очолив компанію, що мала відновлювати електропостачання у місті. Герасименко визнав провину, але попросив суворо не карати його. За його словами, він пішов на цю посаду, щоб відновити світло для місцевих мешканців та прогодувати хворих батьків. Що про цю справу думають у самому Лимані та як до аргументів слідства та самого Герасименка поставився суд? 

Цей епізод є частиною спецпроєкту «Лиман: чужі серед своїх», присвяченого судовим справам про колабораціонізм на Донеччині.

Його було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Вміст епізоду є одноосібною відповідальністю DW Akademie/ Програми Медіафіт для Південної та Східної України та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Автор матеріалу: Олексій Арунян
Продюсерка: Анна Кравець
Фото: Стас Юрченко

 

Other Episodes

Episode 5

September 28, 2021 00:22:33
Episode Cover

«Знайдіть журналіста». Що не сказали голоси на плівках про вбивство Георгія Гонгадзе

Журналіст Георгій Гонгадзе зник у вересні 2000 року. З того часу відкрита справа про його загибель, а журналістська спільнота намагається отримати відповіді на ключові...

Listen

Episode 4

August 18, 2021 00:23:47
Episode Cover

Барашки без пастуха разбежались

В октябре 2014 года в селе Гранитное на линии разграничения в Донецкой области пропал пастух Александр Лавренюк. Его задержали украинские разведчики по подозрению в...

Listen

Episode 0

May 31, 2021 00:01:24
Episode Cover

«Колючі ріжучі», детектив про нашу дійсність

Ґрати запускають подкаст: загадкові історії про злочини та правосуддя.    Ґрати запускают подкаст: загадочные истории о преступлениях и правосудии.

Listen