«Будет взрыв, очень хороший».

Episode 7 November 03, 2021 00:26:50
«Будет взрыв, очень хороший».
Колючі ріжучі
«Будет взрыв, очень хороший».

Nov 03 2021 | 00:26:50

/

Hosted By

Graty

Show Notes

Ежедневно украинская полиция получает сообщения о якобы готовящихся взрывах на вокзалах, метро, торговых центрах и других зданиях. За первые восемь месяцев этого года поступило 466 таких звонков и писем. К счастью, угрозы ни разу не подтвердились.

Кто и зачем оставляет эти сообщения? Как полиция ловит телефонных террористов? Ответы на эти вопросы, в том числе, рассказанные самими лже-минерами, вы услышите в новом эпизоде подкаста «Колючі Ріжучі».

Автор материала: Алексей Арунян

Продюсерка, редакторка: Анна Кравец

Иллюстрация: Анна Щербина

Музыка: Ника Зенова

Act, The Phone Call

 

Щодня українська поліція отримує повідомлення про вибухи, що нібито готуються на вокзалах, у метро, торгових центрах та інших будівлях. За перші вісім місяців цього року надійшло 466 таких дзвінків та листів. На щастя, погрози жодного разу не підтвердились.

Хто і для чого лишає такі повідомлення? Як поліція ловить телефонних терористів? Відповіді на ці питання, у тому числі з вуст “лже-мінерів”, ви почуєте у новому епізоді подкасту «Колючі Ріжучі».

 

Автор матеріалу: Олексій Арунян

Продюсерка, редакторка: Анна Кравець

Ілюстрація: Ганна Щербина

Музика: Ніка Зенова

Act, The Phone Call

Other Episodes

Episode 9

December 29, 2021 00:33:40
Episode Cover

Лихий святковий вечір

31 грудня 2016 року по дорозі до села Хлепча Київської області стався конфлікт між колишнім народним депутатом Сергієм Пашинським та підприємцем В‘ячеславом Хімікусом. У...

Listen

Episode 13

May 17, 2024 00:24:50
Episode Cover

У твоїх руках – ціль. Подкаст про те як чекають звільнення захисників Зміїного

У ситуації війни одна з найбільших пасток — це незнання, брак інформації у вирі подій. Цей епізод — про збирання шматочків звісток про полонених,...

Listen

Episode 0

May 31, 2021 00:01:24
Episode Cover

«Колючі ріжучі», детектив про нашу дійсність

Ґрати запускають подкаст: загадкові історії про злочини та правосуддя.    Ґрати запускают подкаст: загадочные истории о преступлениях и правосудии.

Listen