Рай в тени строек

Episode 6 October 13, 2021 00:37:21
Рай в тени строек
Колючі ріжучі
Рай в тени строек

Oct 13 2021 | 00:37:21

/

Hosted By

Graty

Show Notes

Узбекского мусульманина Алишера Хайдарова на родине объявили религиозным экстремистом. Спасаясь от преследований, он оказался в Украине вместе со своей женой Назокат Пулатовой. Они поселились в Белой Церкви, но безуспешно пытались легализироваться в течение 10 лет. В итоге Хайдаров все же оказался за решеткой в Узбекистане, а Назокат осталась одна с детьми. Рассказываем непростую историю о беженстве и тесном сотрудничестве украинских спецслужб с коллегами из авторитарных постсоветских стран.

Соавторы материала: Татьяна Козак, Антон Наумлюк

Продюсерка, редакторка: Анна Кравец

Соредакторка: Елена Габриелян

Изображение: Анна Щербина

Музыка:

Ника Зенова, Farzad Farhangi (Mosaic), Lobo Loco (Kung Fu Fighters March)

 

Узбецького мусульманина Алішера Хайдарова на батьківщині визнали релігійним екстремістом. Рятуючись від переслідувань, він опинився в Україні разом із дружиною Назокат Пулатовою. Вони знайшли новий дім у Білій Церкві, але марно намагались легалізуватися протягом 10 років. У результаті Хайдаров таки опинився за ґратами в Узбекістані, а Назокат лишилася одна з дітьми. Розповідаємо історію про біженство та тісну співпрацю українських спецслужб із колегами з авторитарних пострадянських країн.

 

Співавтори матеріалу: Тетяна Козак, Антон Наумлюк

Продюсерка, редакторка: Анна Кравець

Співредакторка: Олена Габрієлян

Зображення: Анна Щербина

Музика:

Ніка Зенова, Farzad Farhangi (Mosaic), Lobo Loco (Kung Fu Fighters March)

Other Episodes

Episode 1

June 23, 2021 00:21:55
Episode Cover

«Було стидно помирати». Історія довічно засудженого

У ніч на 31 березня 1998 року в Ужгороді сталося моторошне потрійне вбивство. Міліціонери знайшли понівечені ножем тіла Марти та Андрія Лугош, а також...

Listen

Episode 7

November 03, 2021 00:26:50
Episode Cover

«Будет взрыв, очень хороший».

Ежедневно украинская полиция получает сообщения о якобы готовящихся взрывах на вокзалах, метро, торговых центрах и других зданиях. За первые восемь месяцев этого года поступило...

Listen

Episode 0

May 31, 2021 00:01:24
Episode Cover

«Колючі ріжучі», детектив про нашу дійсність

Ґрати запускають подкаст: загадкові історії про злочини та правосуддя.    Ґрати запускают подкаст: загадочные истории о преступлениях и правосудии.

Listen